WhatsApp’ta sizi engelleyen kişiye nasıl mesaj atabilirsiniz?

WhatsApp’ta engelleyen kişiye mesaj atmanın yöntemi bulundu. WhatsApp’ta engellenen kişinin engelleyene mesaj atabilmesi için aboneliğini iptal etmesi veya 3. bir kişiden yardım istemesi gerekiyor.

WhatsApp'ta sizi engelleyen kişiye nasıl mesaj atabilirsiniz?

WhatsApp’ta eğer biri sizi engellediyse, ona ulaşmak veya mesaj atmak için iki yöntem mevcut. Bunlardan ilki WhatsApp aboneliğini iptal etmek. Fakat aboneliği iptal edince tüm gruplardan çıkış yapmış oluyorsunuz. Ardından yeniden hesap oluşturmanız gerekiyor. Ancak sizi engelleyenlerin engeli kalkmış oluyor.

Diğer yöntem ise daha uzun. Fakat bu yöntemi uygulamak için güvendiğiniz 3. kişinin olması şart. Üçüncü kişinin yeni bir WhatsApp grubu kurması ve gruba engelleyen kişiyle engellenen kişiyi eklemesi gerekiyor. Daha sonra gruptan çıkarak engelsiz bir şekilde sohbet ortamı sağlamış oluyor. Üçüncü kişi böylece köprü vazifesi görmüş oluyor.

Sonrasında ise eğer özel bir konuşma yapacaksanız sizi gruba ekleyen kişiden gruptan çıkmasını rica etmek. Artık sizi engelleyen kişiyi görebilir ve mesajınızı grup aracılığıyla yollayabilirsiniz.